Regulamin

📌Usługi, jakie wykonuję to: SZKOLENIA Z PRZEDŁUŻANIA RZĘS; SZKOLENIA Z MAKIJAŻU; MAKIJAŻ; PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODAMI 1:1, 2-6D.

📌Informacje na temat przebiegu szkoleń wysyłam w wiadomości prywatnej.

📌Zapisując się na usługę wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (tj. wpisanie imienia, nazwiska i numeru telefonu kontaktowego do kalendarza).

📌Osoba, która umawia się na wizytę w pełni akceptuje mój Regulamin.

📌Ceny nie ulegają negocjacji.

📌 20% doliczam do ceny za makijaże i stylizacje rzęs wykonane w niedziele i święta.

📌Na makijaż dojeżdżam tylko po wykupieniu Pakietu Ślubnego. W soboty dojeżdżam do minimum 5 osób - jeśli czas mi na to pozwoli. Przy rezerwowaniu czasu dla takiej ilości osób, pobieram zadatek, odliczany jest od kwoty uiszczanej za wykonanie makijażów w dniu ślubu (zadatek nie jest odliczany od makijażu próbnego). Zadatek płatny jest do 3 dni od dokonania rezerwacji, brak wpłaty oznacza rezygnacje i zwolnienie terminu. Konto wysyłam w wiadomości prywatnej.

📌Dojazd jest możliwy po wykupieniu Pakietu Ślubnego Usługa ta jest luksowa. W tym dniu nie jestem w stanie przyjąć już innych Klientek, dlatego też cena makijażu różni się od ceny za makijaż, który wykonuję w salonie. 1 Pakiet Ślubny - makijaż dla 4 osób i dojazd do maksymalnie 35 km - 1300 zł (do 4 osób nie dojeżdżam w soboty) 2 Pakiet Ślubny - makijaż dla 5 osób i dojazd do maksymalnie 35 km - 1500 zł 3 Pakiet Ślubny - makijaż dla 6 osób i dojazd do maksymalnie 35 km - 1600 zł 4 Pakiet Ślubny - makijaż dla 7 osób i dojazd do maksymalnie 35 km - 1800 zł

📌Na stylizację rzęs oraz szkolenia nie dojeżdżam.

📌Na każdą wizytę proszę zarezerwować sobie odpowiednią ilość czasu.

📌Na umówioną wizytę bardzo proszę przychodzić PUNKTUALNIE - NIE WCZEŚNIEJ I NIE PÓŹNIEJ oraz BEZ OSÓB TOWARZYSZĄCYCH (usługi, które wykonuję wymagają skupienia i precyzji).

📌Przed makijażem ślubnym należy umówić się na makijaż próbny (w dniu ślubu nie ma czasu na ewentualne zmiany). Nie wykonuję makijażu ślubnego bez wcześniejszej próby, chyba że sytuacja jest wyjątkowa i przyszła Panna Młoda nie miała możliwości umówienia się, jednak wtedy makijaż ślubny jest droższy. Makijaże próbne wykonuję od poniedziałku do czwartku.

📌Bardzo proszę na makijaż przychodzić BEZ MAKIJAŻU 😊 W ten sposób zaoszczędzimy czas oraz skóra nie będzie podrażniona po demakijażu. Na każdą Panią "przeznaczam" określoną ilość czasu i jeśli będziemy musiały zmyć makijaż, mogę nie zdążyć np.przykleić rzęs 😉
Proszę pamietać o regulacji brwi. Brwi mają bardzo duże znaczenie dla ostatecznego wyglądu makijażu. Jeśli jest taka potrzeba proszę również o wyrwanie wąsika.
Przed makijażem należy zadbać o prawidłową pielęgnację twarzy-codzienne nawilżanie kremem oraz peeling i maseczka nawilżająca (dwa dni przed makijażem). Proszę także nawilżać usta.

📌Nie zalecam korzystania z solarium lub długotrwałego przebywania na słońcu kilka dni przed makijażem.

📌Kępki rzęs wliczone są w cenę makijażu.

📌Makijaż jest trwały. Pracuję na profesjonalnych kosmetykach, m.in: Dior, Too Faced, Becca, Estee Lauder, Chanel, SmashBox, Zoeva, La Prairie, Shiseido, Giorgio Armani, Bobbi Brown, Benefit, Helena Rubinstein, Make Up For Ever, Laura Mercier, Mac, Inglot, Arbonne.

📌Przed wykonaniem makijażu lepiej umówić się do fryzjera, chyba, że włosy nie będą myte.

📌Nie wykonuję usługi typu "proszę tylko oko pomalować", "proszę dokleić tylko rzęsy", "proszę tylko konturowanie" itp. Makijaż jest moją wizytówką, dlatego wykonuję go całościowo. 😊

📌Jeśli chodzi o stylizację rzęs to proszę pamietać, że nie uzupełniam rzęs wykonanych w innych salonach/przez inne Stylistki. Jeśli masz już założone rzęsy a u mnie jesteś pierwszy raz to muszę je całkowicie ściągnąć (doliczam 30 zł) oraz założyć od nowa. Pracuję wyłącznie na sprawdzonych i najlepszych jakościowo produktach. Stylizacje, które wykonuję są bardzo dokładne. Dlatego uzupełniam tylko rzęsy, które były zakładane u mnie. Odpowiadam za ich prawidłowe wykonanie i estetyczny wygląd.

📌Na stylizację i uzupełnianie rzęs zapraszam bez pomalowanych oczu. Proszę także przed wizytą nie pić kawy oraz napojów energetycznych, ponieważ wtedy drgają powieki, co utrudnia przedłużanie rzęs.

📌Zawsze potwierdzam wizytę kilka dni wcześniej, jeśli tego nie zrobię proszę o kontakt.

📌Każde uzupełnienie rzęs powyżej 3 tygodni traktuję jak nowe założenie.

📌Wystawiam paragony oraz faktury (o konieczności otrzymania faktury proszę poinformować mnie wcześniej).